Jak nám můžete pomoci?

Máme novinku! Zapojili jsme se do projektu GIVT! Každým nákupem na internetu nám teď můžete pomoci a nezaplatíte při tom nic navíc. Stačí si do prohlížeče přidat jednoduché rozšíření – givtího Pomocníka 🙂 Bude za vás bude hlídat všechny zapojené e-shopy a pokud některý z nich navštívíte, připomene vám možnost podpory a vy si v něm už jen zvolíte, koho chcete podpořit a dál budete nakupovat, jak jste zvyklí. Tady se můžete podívat, jak to celé funguje: https://givt.cz/aplikace Děkujeme za podporu 🙂

https://givt.cz/brunikuv-kocici-spolek-bezblesek-z-s


Od 5.5.2020 běží veliká sbírka Kočičího přání,jak všichni kočkoblázni ví.Je to sbírka,kde si útulky mohou přát pro své svěřence téměř cokoliv.
My,jako spousta dalších útulku jsme již na našem počátku nebyli zařazeni.I přesto, že stále pracujeme,stále se staráme o nemálo koček.Nyní jich je 50.Začala sezóna koťat a to vždy počty navýší.
I my musíme zajistit vše potřebné,od steliva,krmiva,vet.péče a zázemí.
Našim Velkým kočičím přáním je,aby všechny kočičky byly zdravé☺😻,aby nacházely své doma…ale to je nenakrmí a nezajistí zázemí ani vet.péči.
Proto bychom chtěli vyslovit naše přání,přání ,pro naše kočičky.
Přáním je v současné době dodělat karanténu,ta je nutná a tam celý proces začíná.
Nelze jí dělat z veřejné sbírky-materiál do ní nespadá.
Cílová částka která nás ještě čeká a nemine je cca 15000.-.
Lze na ní přispět libovolně na účet spolku na provozní náklady č.ú.1336872018/2700
-bude se účtovat přes fin.úřad.

A samozřejmě dalším přáním je kvalitní krmení a stelivo.Zde je číslo účtu sbírkové 2201560169/2010(účtuje se jako veřejná sbírka)
Do poznamky „Přání“
Víme,že je současná situace velice složitá pro nás pro všechny,ale bez karantény a zásoby krmiva a steliva se nehneme z místa.
Předem děkujeme těm,kdo se budou chtít zúčastnit.To,že nejsme zařazeni do projektů nás mrzí především kvůli kočkám.
Popřejeme všem pěkný den a vrhneme se do práce😻🐈

Podpoříte nás?děkujeme-Millie &Billie

Je více způsobů,jak můžete našim kočičkám pomoci a my si každé pomoci nesmírně vážíme.Je na uvážení každého, jakou formu pomoci zvolí a v jaké míře.V pomoci zvířatům se vše počítá a my předem za Vaši pomoc,za Vaši účast děkujeme:-)

Způsoby pomoci: 1.Libovolný příspěvek na sbírkový účet-jednorázovým příspěvkem či trvalým příkazem na č.účtu 2201560169/2010

2.Materiální pomoc ve formě krmiva,steliva,dezinfekčních prostředků,jednorázových podložek,potřeb pro kočičky apod . Materiální pomoc lze doručit po domluvě na adresu útulku, bud poslat poštou či zásilkovnou.

Nákupem na Nakrm nás☺ https://www.nakrmnas.cz/brunikuv-kocici-spolek-bezblesek/

3.Věnováním předmětů do prodeje-pořádáme charitativní prodej darovaných předmětů,kde výtěžek použijeme pro kočičky(jak na samostatný provoz,tak na nákup potřeb pro kočičky, veterinární výdaje).

Přijímáme:oblečení(vyprané a bez vad),kosmetiku,dekorace,knihy,hračky,výrobky handmade,poukazy,předměty s kočičí tématikou i bez ní-zkrátka vše co je pěkné,Vy sami nevyužijete , ale ostatní uvítají

4.Nákupem v charitativním prodeji-tento prodej probíhá online,formou aukce či Kup teď na facebookové skupince „Krámeček pro kočičky v Bezblešku“

5.Pomoc s prezentací mezi širokou veřejnost nebo pomoc s hledáním potencionálních dárců , sponzorů.